26 Ağustos 2010 Perşembe
Ali Eyüboğlu
Ali Eyüboğlu aeyuboglu@milliyet.com.tr
Alice

Seks bağımlısı İngiliz kadınlar!

20.08.2010

İngiltere’de ya, gerçekten bir hayli ‘seks bağımlısı’ kadın ya da, ‘uydurma’ (asparagas) ve ‘seksi haber’ yazma konusunda   yetenekleri bir      hayli gelişmiş gazeteciler var

Geçenlerde İngiliz bulvar gazetesi News of The World, Terri Hunter adlı 25 yaşındaki seks bağımlısı İngiliz kadının, şimdiye kadar bin erkekle birlikte olduğunu yazmıştı.
İngiliz medyasının yaptığı bir başka habere göre de, 24 yaşındaki İngiliz Amanda Flowers, oyun tarihinin gördüğü en garip iddialardan biriyle gündem oluşturmuş. Flowers, Vii’nin oyun tahtası WiiFit ile oynarken ayağı kayıp düşmüş, bu düşme onun seks bağımlısı olmasına yol açmış!
Yine İngiltere’den bir haber:
İngiltere’de, aşırı dindar ailesinin, erkeklerle görüşmesini yasakladığı 28 yaşındaki Victoria Betteridge adlı kadın, 19’unda ilk cinsel deneyimini yaşadıktan sonra seks bağımlısı olmuş.
Dokuz yılda en az 900 erkekle yattığını açıklayan İngiliz kadın, “Haftada en az iki erkekle yatıyordum. Üniversite hayatım böyle geçti” demiş.
İngiltere’den benzer bir haber daha: Bir çocuk annesi 40 yaşındaki İngiliz Donna Glover, 6 milyon kişide bir görülen ve kadınlık hormonlarının fazla salgılanmasına sebep olan KLS hastalığı yüzünden seks bağımlısı olduğunu açıklamış.
İngiliz News of the World gazetesine, şimdiye kadar 150 kişiyle ilişkiye girdiğini açıklayan Glover, şöyle demiş:
“Vaktimin çoğunu arkadaşlık sitelerinde geçiriyorum. Günde yaklaşık 18 saat uyuyorum. Uyandığımda ise şiddetli bir seks arzusu hissediyorum. Nerede ve kiminle seviştiğimin önemi yok. Önemli olan o an arzumu gidermek. Seks istediğim an biriyle birlikte olmalıyım. Seks yapmak istediğimde internete girip kendime hemen birini buluyorum.”

Tesadüfün bu kadarı da fazla!
İngiltere’den gelen ‘seksi haber’ ise şöyle: 25 yaşındaki Lara Carter adlı İngiliz kadın, hayatta tek misyonunun annelik olduğunu düşünüp, barlarda sperm avına çıkmış! Sperm bankası yoluyla hamile kalmanın masraflı olduğunu düşünüp, barlarda tanıştığı erkeklerle ilişkiye girerken prezervatif isteyenlere, önceden deldiği prezervatifi vermiş.
2009’da hiç tanımadığı 20 erkekle bu yöntemle ilişkiye giren yönetici asistanı Lara Carter, “Bana erkek değil, sperm lazım. Evet, sperm avcısıyım” demiş.
Günde en az dört gazeteyi satır satır okuyan biri olarak bu haber içime bir kurt düşürdü! Çünkü bu haber diğer ‘seks bağımlısı kadın’ haberleri gibi İngiltere mahreçliydi.
Google’de bir arama yapınca, yok yere kuşkulanmadığımı anladım.
Sizce de bu işte bir ‘bit yeniği’ yok mu?
İngiltere’de ya, gerçekten bir hayli ‘seks bağımlısı’ kadın, ya da ‘uydurma’ (asparagas) ve ‘seksi haber’ yazma konusunda yetenekleri bir hayli gelişmiş gazeteciler var.
Başka türlü yok bu işin bir        izahı! Bu haberlerin çoğunlukla  bulvar gazetesi İngiliz News of the World’de çıktığına da dikkatinizi çekmek isterim.


Angelina Jolie, bunu yapmayacaktı!
Angelina Jolie, dünya çapında bir star oldu, ama anlaşılan hâlâ ‘insani yardım’ın nasıl yapılması gerektiğini öğrenemedi!
Kınıyorum kendisini!
Malum Pakistan, tarihinin en büyük sel felaketiyle karşı karşıya.
Angelina Jolie, ‘Salt’ filminin Londra’daki galasında Pakistan’daki afetzedeler için acil yardım çağrısında bulunup, fotoğrafının çekilmemesi halinde bu ülkeye ziyaret edebileceğini söylemiş.
BM’nin ‘İyi Niyet Elçisi’ olarak daha önce Haiti ve Irak gibi ülkelere giden oyuncu, Pakistan için ileri sürdüğü bu koşulu, bizim ‘iyilik meleği’ starlarımız acaba nasıl karşıladı?