04 Temmuz 2010 Pazar
Abdullah Malkoç
Abdullah Malkoç amalkoc@milliyet.com.tr
BODRUM

Hem iş hem tatil

15.07.2008Bodrum Torba’da La Boutique Alkoçlar’ı hizmete açan Ender Alkoçlar’ın kızı Neslişah Alkoçlar ile Conrad Otel’in sahibi Erol Aksoy’un oğlu Batu Aksoy’un aşkı tam gaz devam ediyor. Ailelerinden de onay alan iki sevgili tatillerini La Boutique Alkoçlar’da sürdürüyor. Önceki gün iskeleden atlayarak deniz sefası yapan sevgililer daha sonra tekneyle denize açıldı.


Plajda da şıklığı devam ediyor

Kış boyunca katıldığı İstanbul gecelerinde güzelliği ve kıyafetleriyle adından söz ettiren Melisa Eliyeşil’in şıklığı plajda da devam ediyor. Eliyeşil, güzelliğiyle göz dolduruyor.

Ortak noktaları otelcilik

NESLİŞAH Alkoçlar ile Conrad Otel’in sahibi Erol Aksoy’un oğlu olan sevgilisi Batu Aksoy, La Boutique Alkoçlar Otel’de tatile devam ediyor. Önceki gün iki sevgili hem deniz hem tekne keyfi yaptılar.

Düğünüme bekliyorum

Mehmet Aslantuğ ve eşi Arzum Onan, önceki gün Bodrum Bitez’deki Sarnıç’ta görüntülendi. Aslantuğ ve Onan çifti Bodrum’da tatilin keyfini çıkarırken yakın dostları Ceyda Düvenci yanlarına gelip 13 Ağustos’ta Esma Sultan Yalısı’nda Engin Akgün ile dünyaevine gireceğinin müjdesini vererek, çifti düğününe davet etti.

Su sporlarına merak sardılar

Sosyetenin genç playboylarından Murat Cevahir ve podyumların güzel mankenlerinden Irmak Atuk’un her yerde arkadaş grubu ile birlikte görüntülenmesi dikkat çekiyor. 

Ah şu rüzgâr

Şimdiye kadar mayo ve bikinili poz vermekten kaçınan Esin Moralıoğlu, eşi İshak Cerit’le çıktığı Bodrum tatilinde rüzgârın azizliğine uğradı. Rüzgâr pareosunu uçurunca Moralıoğlu’nun fazlalıkları göründü.

Bütün gözler onda

Cemiyet hayatının gözde ismi Maria-Necmettin Eliyeşil’in kızı Melisa Eliyeşil, Bodrum’da tatilin keyfini çıkarıyor. Melisa Eliyeşil, şıklığı ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Kızıyla alışveriş yaptı

90’lı yıllarda podyumlarda fırtına gibi esen, daha sonra ise biriktirdiği paraylae Bodrum’da aldığı arsada ev yaptırıp mesleğini bırakan Merve İldeniz, önceki gün Bodrum Bitez’deki evinin yakınlarında cip kullanırken görüntülendi. Kızı Leyla ile birlikte objektiflere takılan İldeniz, manavdan meyve alıp evinin yolunu tuttu. 

Taş koleksiyonu yapıyor
Meyra Ilıcak önceki gün Torba kıyısında yürüyüş yaptı. Ilıcak kumlarda görüp beğendiği taşları deniz suyu ile yıkayarak yanında götürdü.

Anne-kız tatilde
Nilgün Belgün kızı Oylum Şahin ile birlikte Bodrum Gündoğan’daki Otel İstanbul Palace’ta görüntülendi. Fotoğraflarını çekildiğini fark eden anne- kız daha sonra objektiflere birlikte poz verdi.


  • VOLKAN KONAKKuruçeşme ArenaSaat: 21.00Fiyat: 60 - 100 TL Tel: 0212 263 39 83
  • UNIROCK FESTIVALKüçükçiftlik ParkSaat: 12.00Fiyat: 60 - 80 TL Tel: 0212 231 30 45
  • PROJECTO CUBANOMurphy’sSaat: 22.00Fiyat: 25 TL Tel: 0216 349 73 63
  • HERKES Mİ ALDATIR?Kulis Oda SahnesiSaat: 21.00Fiyat: 25 TL Tel: 0216 467 33 32
  • YUNUSLARLA YÜZMEDolphinariumSaat: 10.00Fiyat: 150-200 TL Tel: 0212 581 78 78